LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Delite | 

Nikada više

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
branka-013

Ženski
Broj poruka : 130
Godina : 56
Datum upisa : 10.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   29/8/2008, 2:41 am

DOdjoh da vas ljubnem vakooo sve redom. Joooj ocel zavrsiti ovaj raspust...preumorna sam. Od 1. og se druzimo mnogo vishe....klinci u skolu a ja kuc kuc kuc...i napunim forumcic Smile ljub ja vas
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   13/9/2008, 11:50 pm

Prvo želim pozdraviti sve članove foruma...vidim da ih ima ukupno 59 registriranih...ja sam se registrirala čini mi se, predzadnja...recimo kao "zamjenski igrač"...nisam očekivala da će me ovoliko okupirati...ali teme su jako dobre...i sve skupa kvalitetno...posebno bih se osvrnula na poeziju članova...ja volim poeziju ali sam antitalenat za pisanje pjesme...sreća da ima drugih tema gdje mogu pisati.
Želim samo postaviti jedno pitanje...je li ovaj "bojkot"slučajan ili namjeran?Koliko mogu da primijetim od 59 članova oglasi se u zadnje vrijeme 3-4 člana...šteta za ovako dobar forum i šteta za Vas koji imate što napisati...ili je forum u izumiranju?A ja se kasno registrirala...meni pisanje ovdje pomaže da prevaziđem bolne trenutke, kao što je bolest člana najuže obitelji!!!
Pozdrav svima,nadam se malo većoj aktivnosti sa Vaše strane...i odgovore na teme...jer ovo je način komuniciranja...a želim Vas upoznati...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   2/10/2008, 9:05 am

Želim Vam svima prenijeti pozdrave od Jane,nadam se da ste shvatili da sam ja njena sestra bliznakinja,ovdje sam u njeno ime...ali sad mi je drago što sa vama mogu upotpuniti ovaj forum...Jana je trenutno odsutna...ali nadam se da će brzo biti ovdje sa nama...ja ću ponekad ubaciti njenu pjesmu ili već nešto što mi ona bude poslala...za sada toliko...i naravno navijam za opstanak foruma...već sam pisala o tome da ima dobrih tema i da se ima što pisati i naravno pročitati...pozz
Nazad na vrh Ići dole
branka-013

Ženski
Broj poruka : 130
Godina : 56
Datum upisa : 10.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   2/10/2008, 9:54 am

u6elementu drago mi je da si s nama. Pozdravljam i ostale forumashe. Svashta mi se neshto deshava ovih dana pa me jako malo ima. Mislim na vas Smile. Poydravljam sve a tebe cu zamoliti da JANI preneses najsrdacniji pozdrav od mene i poželiš joj svako dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   2/10/2008, 3:03 pm

Naravno da hoću,hvala u njeno ime...bit će joj drago da je se sjetite...pozz
Nazad na vrh Ići dole
^ljubicastonebo^

Broj poruka : 348
Datum upisa : 23.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   5/10/2008, 8:37 am

Dragim sestrama sve najbolje.
Pratim iz 'senke' uslovno receno....
Dopadaju mi se pisma trenutno vishe od svake druge pisane reci.
Ta tuga,povezanost,razlicitost u licnostima koje treba da budu jedno a nisu....
Sveukupnost emocije koja me obuzima kao plima i oseka...daju mi zelju da se vratim na forum...da pronadjem u svima nama nesto slicno!
Ono sto nas spaja i razdvaja.
Bilo koju od vas dve,rado citam!
Uz vas sam obe kao dobra vila,koja snenim okom...prati sve vezano za vash zajednicki oporavak,JER NE MOZE JEDNOJ SESTRI BITI DOBRO BEZ DRUGE.
pozdrav i ks,Nadja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   5/10/2008, 12:20 pm

LJubičastonebo....hvala za ovu lijepu riječ,takve riječi nam daju snagu da prevaziđemo svoju razdvojenost...naravno to nam teško pada...ali borimo se...udružile smo snage...hvala još jednom...pozz.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   20/10/2008, 1:50 pm

Pošto pročitah ispod avatara Vuka iz priče: na dobronamjerne šale odgovaram istim,cilj moji komentara u biti je bio šaljivog karaktera...možda mi je smisao za humor čudan,ali je dobronamjeran,vuku moram priznati da ima stila i stava u odgovorima i komentarima i ja sam se baš lijepo zabavila u prepisci sa njim...pošto smo zaposjeli tuđe stranice za pisanje ovo postavljam u pričaonicu,da ne smetam,i nadam se da je vuk iz priče shvatio da je sve igra riječi,i ništa osobno...to isto važi i za Vanu.
Što se tče straha od kamenovanja nema bojazni:Prvo Masada je prevazišao takve strahove,i uživa u razmjeni mišljenja,i njega osobno ne pogađa ta razmjena,niti ima išta protiv toga,a inače čovjek je dobar kao tiha noć.
A samim tim, i mi buduće i potencijalne Magdalene smo pošteđene kamenovanja,jer prvi kamen će baciti onaj tko nema grijeha!!!
Ima li nas takvih?
A pošto se Vana našla pogođena mojom "zlom" nakanom da njenu zadnju rečenicu iskoristim u nečasne svrhe,želim se iskupiti!!!
Zato sam si dala truda da joj posvetim pjesmu,koja zbilja nije umjetnička,ali je od srca,pa mi neće zamjeriti.

Draga Vana,vilo sa Igmana,
mojoj tuzi nema kraja,
ni brigama nema broja,
što se diže srdžba tvoja.
Namjera mi nije tašta,
što napisah tamo svašta,
što koristih riječi tvoje,
za namjere loše svoje,
padam sada na koljena,
molim oprost,znaj voljena.
Tvoje riječi tako slatko,
osvjestiše mene glatko,
pokajah se mila moja,
al, to shvatih poslije boja,
ruke tebi sada pružam,
i obećanje čvrsto dajem,
iz drugoga svijeta,ja se kajem,
klonit ću se tuđih strana,
al ne tvojih dragih komentara.

Eto pjesma oprosta i kajanja,a sad idem na stranicu,kako pomoći depresivnim osobama...ta stranica nije monopolizirana...i otvorena je za sve koji nemaju što reći!!!

Poslednji izmenio u6elementu dana 3/11/2008, 7:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   21/10/2008, 2:27 pm

Baš ste slatki...forum je mjesto za zabavu i ja se zbilja zabavljam...a što se tiče komentara...hm...oni mogu biti poskjedica svega i svačega,kako moji tako i Vaši...i to oko poltronstva Vana u pravu si...samo poltronstvo je jedno a ironija nešto skroz drugo...vidim da se i vuk iziritirao zbog toga što ja nešto izbjegavam...pa ima masu divnih predloga...hvala...nisam educirana po svim temama...ali ne izbjegavam sukob mišljenja...naravno nisam toliko neprijateljski nastojena...pa me čudi vaše otvoreno neprijateljstvo...a vama sam pružila mogućnost da otvorite ventile i ispucate se...to je preventiva za...a život je takav...netko vas voli,netko ne...a ti Vana griješiš što svoje divne pjesme skidaš zbog ovakvih kao ja...vidiš mene ne može pokolebati ni tvoje ni vukovo mišljenje...pogotovo što vjerujem da je u pozadini mnogo toga ne rečenog...i ja naravno ću da pišem gdje hoću i što hoću, izbjegavajući osobne strane nečije,i dalje ću da se zabavljam...a znamo da prvi kamen uvijek baci onaj koji nema grijeha...zar ne?
Ali ako sam vam ja jedini problem u životu...zbilja vam zavidim na sreći...usput cijenim otvoreno neprijateljstvo, nego prikriveno...što se tiče kompleksa najvjerojatnije da ih imam...kao i svi...misliš da ih tinemaš?I vidim da ste se oboje više obraćali Masadi,kritizirajući mene...i to ima veze sa onim poltronstvom čini mi se...lijep pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   21/10/2008, 4:25 pm

Evo dosada je sve bilo šala,i sad bez vrijeđanja,želim objasniti neke stvari, nemam komplekse,barem ne onako kako Vana zamišlja,jednostavno skidam neke stvari sa neta za diplomski i imam vremena,pa često uskočim na forum,naravno da nismo svi pjesnici,ali zato postoji i drugih tema u kojima se može učestvovati.Zašto bi nekom smetalo što se šeta po forumu i piše na teme:filozofije,psihologije,kapija tame i bilo čega drugoga,ili je bit samo pisati poeziju…što se tiče prijatelja…ja ih zbilja imam na pretek,ali sam prijateljski nastrojena uvijek i prema svakom,vidim da sam u vama dvoma stekla neprijatelja,ali ne razumijem zbog čega…Zbog skrnavljenja Vaninih riječi,pa nije mi bila namjera ih skrnaviti,malo sam se poigrala i to je sve…kako si to teško primila…možda to ima veze sa kompleksima…ili se varam?
Tvoje stanice ni u bunilu nisam dirala…ni te sa Erotikom,i tu sam više od zezanja odgovorila na Vukov komentar…i stvar je od obične razmjene mišljenja otišla do osobnog vrijeđanja…a vrijeđanje je u krvi onoga tko je nemoćan komunicirati,ja šalu i kritiku prihvatim zbilja postojano,čak i vrijeđanje je svojstveno nama ljudima.
Tulumarila sam diljem Europe,išla na takmičenja:od Francuske,Njemačke,Holandije,Austrije,Hrvatske,Srbije,Turske,upoznala dosta mladih ljudi,stekla prijatelje razmjenjivala mišljenja,i svi ti mladi ljudi kad dolaze u moju zemlju na takmičenje,zakucaju na moja vrata,družimo se,sve su to ljudi drugih svijetova i mentaliteta,različitih profila,razina prosvjećenosti,ali uvijek se nađe nešto zajedničko.
Inače sport spaja ljude…trenutno sam i trener kadeta,i sudija borilačkih vještina,prema tome zadovoljna sam sobom,zdrava,mlada,čila i vesela,i ne znam čime sam se netkom zamjerila:izgovorom,ijekavicom, nevinim komentarima,što sam Janina sestra,ili što Masada nije osuo paljbu na moje komentare…a Što se tiče Vuka,sve si pogrešno shvatio,ja se uopće ne stidim,zato neću stavljati pod navodnike,što sam ti poklonila pjesmu tkoju je drugi napisao,čak sam to i naglasila…a to je jednostavno imalo veze sa tvojim nickom i činilo mi se simpatično,ne zato što sam imala bilo kakvih krajnjih namjera,zbilja nisam,nije bit što si muškarac,mlad,ništa skriveno,ni tendenciozno,ni potreba da stičem takvu vrstu poznanstva na forumima…jer za 6 mjeseci se udajem i takva vrsta druženja me ne zanima…a što se tiče rođenja ili stečenja…kako Vana reče…ima tu nešto,ja sam osoba zadovoljna sobom...rođenjem sam stekla dobre gene,a tijekom odrastanja odgoj,stekla zbilja karakteristike koje nisu baš u skladu sa današnjim vremenom,otvorenost,iskrenost,dobronamjernost,toleranciju....ni trunke mržnje nema u meni,a što se tiče Vuče tvoih savjeta po pitanju sex-a,mislim da su na prvom mjestu neumjesni...ako misliš da si me šokirao,varaš se,samo je zaokružilo sliku o tebi kao mladom,zdravom muškarcu...koji naravno nema kompleksa i neće sebi dozvoliti da ispadne smiješan...ako ne upotrijebi te i slične riječi,uopće nisam neprijateljski raspoložena,ni prema kome,niti mi je želja bila skrnaviti nečije relikije…pa pobogu ja sam vjerski nastrojena…i prilično se trudim živjeti u skladu sa tim.I ako sumljate u i jednu riječ,ovoga što sam napisala,postoji osoba tu na forumu koja zna da ne lažem,može to potvrditi,ali nije mi u krvi da se pravdam…uopće nisam licemjerna,niti poltron,Kako Vana reče,jesam malo bila ironična to priznajem.Pa i ja sam čovjek,a čovjeku su svojstvene i oprostive te male slabosti…i naravno da je to forum više vaš,nego moj,i ako je to grijeh što sam pisala previše,pisala sam na stranicama koje su otvorene za sve…nisam ni na čijoj osobnoj napisala,koliko se sjećam…i naravno da sam nešto postavila što nisam ja napisala…pa ne mogu ja napisati novu definiciju depresije…ali mogu napisati kako je pokušati prevazići.
I da završimo sa ovim prepucavanjem…forum je dovoljno veliki,da nas troje uopće ne moramo da se sretnemo…pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   2/12/2008, 10:01 am

Veliki pozdrav cijeloj ekipi,čini mi se da me nije bilo cijelu vječnost,ali obaveze,ah te obaveze...morala sam predati diplomski,i sad se javljam sa faksa jer moju kompić je na remontu,sutra bih ga trebala vratiti...pa se vraćam vašim i našim stranicama...nadam se da djelite moju radost zbog toga.
Uz sve te obaveze išla sam sestri u posjetu od zadnjeg javljanja već dva puta.Prvi put je bilo 8 i 9.11.mjeseca,kad sam trebala suditi u Sportskoj dvorani u Zemunu...ali nije bilo moguće zbog seke.Ali zato vam mogu prenijeti informacije,naravno za one koji nisu znali...trknula sam u Zemun...moja ekipa je bila nazočna,ali ne baš sa puno uspjeha"Važno je učestvovati"Turnir je organizirao naš veliki prijatelj i trener Gale...po kojem se ovo takmičenje u TAEKWANDO-tu zove"Galeb open.Uz sve čestitke domaćim ekipama,moram naglasiti da je bilo 600 takmičara iz 25 zemalja,naravno Korejanci su prva liga,ali i dužno poštovanje i čestitke Irancima koji također u muškom i ekipnom i pojedinačnom takmičenju u svim kategorijama su imali puno uspjeha.15.11 i 16.11 sam sudila u Zagrebu na "kroacija -open"gdje je bilo 900 učesnika iz 31 zemlje.I naravno jedno suđenje i u Bosni.Za koji dan idem opet seki,ali sam sretna da će mo se poslije toga čuti ovdje na forumu...A vi?
Nazad na vrh Ići dole
Ptica

Broj poruka : 536
Datum upisa : 17.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   24/9/2009, 10:02 am

Nikada više nećemo se uhvatiti za ruke i trčati bosi po obali na kojoj smo prve snove sanjali i plovili nekuda zajedno sa talasima. Nikada više neću ti govoriti one reči koje smo samo mi znali, niti ću voleti plamen dva badema u nekim
tudjim očima.
Nikada više.
Nikada više neću te zaboraviti.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki

Broj poruka : 1090
Godina : 45
Datum upisa : 16.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   27/10/2009, 5:25 pm

Nikad vise necu spavati 14 sati odjednom.I vise sam nego drogirana.
Nazad na vrh Ići dole
lucija

Ženski
Broj poruka : 2987
Godina : 44
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   12/1/2010, 12:15 pm

NIKAD NE RECI NIKAD...
Nazad na vrh Ići dole
besherat

Ženski
Broj poruka : 5028
Datum upisa : 18.03.2009

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   21/2/2010, 12:42 am

Neću biti glupa, mislim trudit ću se, ali znam da ću opet nekada ispasti. Valjda mi to ide uz horoskopski znak. hepi

Leonard Cohen
Nazad na vrh Ići dole
lucija

Ženski
Broj poruka : 2987
Godina : 44
Humor : naravno
Datum upisa : 23.09.2009

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   23/3/2010, 7:29 pm

nikad vise nazad...
Nazad na vrh Ići dole
M&D

Ženski
Broj poruka : 164
Datum upisa : 12.03.2010

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   24/3/2010, 7:56 pm

nikad vise jeftino vino,ehehhe-glava boli-
Nazad na vrh Ići dole
Ledena kraljica

Broj poruka : 21
Datum upisa : 03.08.2010

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   4/8/2010, 3:47 pm

..nikad vise taj pogled ranjenog vuka me nece pogledati...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   19/8/2010, 11:27 am

Nikad vise...kupine nece biti tako slatke,i ko kaze da su bile kisele..laze te
Onako usput,rukom nabrane..bile su na mom dlanu...dok sam te cekala na prasnjavom putu.
Nikad vise...mi neki mirisi nece biti isti.
Nazad na vrh Ići dole
Ellen

Ženski
Broj poruka : 1317
Godina : 38
Datum upisa : 26.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   14/6/2011, 1:55 pm

Necu biti dobra
Nazad na vrh Ići dole
Nella_broken_hart

Ženski
Broj poruka : 529
Godina : 25
Datum upisa : 05.07.2011

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   6/7/2011, 1:25 am

Nikad vise necu verovati dok se ne uverim svojim ocima
Nikad vise necu verovati slepim recima
Nikad vise necu dozvoliti da padnem zbog rechi koje bole
Nikad vise necu verovati koji u debi mrze a govore da vole....
Nazad na vrh Ići dole
meseceva rosa

Ženski
Broj poruka : 10121
Datum upisa : 25.08.2010

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   5/1/2012, 12:32 am

nikad ne reci nikad...

Ženski
Broj poruka : 30
Datum upisa : 01.07.2012

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   1/7/2012, 10:38 pm

nikad više ne želim iste greške raditi nikad nikad
Nazad na vrh Ići dole
Nella_broken_hart

Ženski
Broj poruka : 529
Godina : 25
Datum upisa : 05.07.2011

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   3/7/2012, 1:52 am

Nikad vise necu slusati lazi koje znam da nisu istina...
Nazad na vrh Ići dole
Tama zla

Ženski
Broj poruka : 30
Datum upisa : 01.07.2012

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   4/7/2012, 11:04 am

nikad više ne zelim da me se pravi budalon nikad hepi
Nazad na vrh Ići dole
meseceva rosa

Ženski
Broj poruka : 10121
Datum upisa : 25.08.2010

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   8/12/2013, 1:57 am

nikad se vise necu osvrtati...

Ženski
Broj poruka : 7811
Godina : 42
Humor : Mama,sta znaci NORMALNO? To je program na ves masini ,duso.
Datum upisa : 24.11.2010

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   5/2/2014, 10:28 am

nikad vise necu verovati ljudima kao sto sam do sada verovala....

http://www.youtube.com/playlist?list=PL9829182DD3887760&feature=plcp

Opijam se dragi ali pijanica nisam....
Nazad na vrh Ići dole
http://lenka98.blogspot.com/
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Nikada više   

Nazad na vrh Ići dole

Nikada više
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Turističke atrakcije koje verovatno nikada nećete videti
» Nikada otkrivene tajne
» Kako sagledavam grešnost svoje duše ?
» Na mome papiru (proza)
» Svami Vivekananda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Nešto kao zabava- piše se u temama ispod naslovne :: Pričaonica-
Skoči na: