LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Delite | 

MaryJane, predlog

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Masada
Administrator

Muški
Broj poruka : 10894
Godina : 56
Humor : Jok
Datum upisa : 05.10.2007

PočaljiNaslov: MaryJane, predlog   18/1/2014, 10:58 am

Имам предлог о новом изгледу овога форума. Не бих сам о њему. Предлог је дала MaryJane. Е сада, реците и ви нешто ... Погледајте па кажите.

http://livelaughlove.bestdiscussion.net/

http://poezija.6forum.info
Nepopravljivi Sanjar

Muški
Broj poruka : 3128
Godina : 40
Datum upisa : 22.10.2011

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   18/1/2014, 12:58 pm

Надам се да се шалите...

Ženski
Broj poruka : 6999
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   18/1/2014, 1:03 pm

Pogledala sam link i iskreno, bez ljutnje, ne dopada mi se.

Mislim da ovaj forum treba da zadrži svoju posebnost , pa i u izgledu.

Pozdrav i za MaryJane i za administratora.... Very Happy

Bog nam je podario Veru , Ljubav i Nadu...
Na nama je da pronađemo smisao tog dara.

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
MaryJane

Ženski
Broj poruka : 19
Datum upisa : 15.01.2014

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   18/1/2014, 2:34 pm

Ljudi moji, ovo uopšte nije izgled foruma kakav sam ja predložila, stvar je u tome što sam novi član pa ne mogu da pošaljem link svog stvarnog prijedloga, pa ću Vam postaviti ovdje u slikama. Promjene nisu loše! Smile

Ovo je link do mog test foruma, (obrišite razmake):
http :// live-laugh-love. ohmylife. net/

ako to već nije uspjelo, evo screenshot, samo obrišite razmake

http :// prntscr. com/ 2kdiu7
Nazad na vrh Ići dole
MaryJane

Ženski

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   18/1/2014, 2:51 pm

Ne zamjerim Vam uopšte, čak šta više u potpunosti Vas razumijem, a ovakvo mjesto sigurno ne bih poželjela da ga vidim u ružičastim bojama. Ne znam kako drugačije da Vam pokažem, osim ako administrator mi ne dopusti da postavljam linkove. Smile

Nazad na vrh Ići dole
MaryJane

Ženski

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   18/1/2014, 2:57 pm

Hvala Vam! Nije velika promjena, ali nadam se da će se i ostatku "tima" svidjeti kao i Vama.
Hvala i na postavljenom link!  hepi hepi hepi 
Nazad na vrh Ići dole
MaryJane

Ženski

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   18/1/2014, 3:19 pm

Neću mjenjati nikakvu strukturu vašeg foruma! To je isključivo do administratora, ja sam samo htjela malo na izgledu da poradim, ništa drugo, jeste da sam imala neke prijedloge, ali vidim sada koliko ste vezani za ovaj forum, i da vam je možda teško procesuirati malu promjenu, tako da neću, što se tog tiče, ništa raditi. Na kraju krajeva, možda ne dođe ni do kakve promjene, ovo je čisto moja dobra volja, da ako vam se svidi, imate šta da birate.

hepi 
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   18/1/2014, 3:22 pm

Daj sve predloge, rekla si da se gosti tesko snalaze, to jeste istina, treba tu resenje naci.

Nepopravljivi Sanjar

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   18/1/2014, 3:26 pm

Ипак гласам против било каквих битних промена. По мом мишлењу оваj форум мора бити такав какав jесте.

Administrator

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   18/1/2014, 3:27 pm

Slika naslovna je ok ... ona dole skroz levo je ok, ne dopadaju mi se slicke ikonica ono srculence mi smeta. Pozadina ispod panela mi je malo ... sterilna, ova polumermerna mi je iskreno bolja ovde.

MaryJane

Ženski

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   18/1/2014, 3:55 pm

Zoran J. Matić ::
Slika naslovna je ok ... ona dole skroz levo je ok, ne dopadaju mi se slicke ikonica ono srculence mi smeta. Pozadina ispod panela mi je malo ... sterilna, ova polumermerna mi je iskreno bolja ovde.

Naravno, sve mogu izmjeniti, čak se može uklopiti i ova mermerna podloga, sa ostalim izgledom, ne odudara uopšte, i ikonice mogu promjeniti, ako želite možete i Vi naći sličice koje bi odgovarale, pa da ih ja obradim.

Što se tiče tih prijedloga koje sam imala za Vas, slijede neka od njih:
- Pravila, prijedlozi, pitanja, dobrodošlice i slično idu pod jednim glavnim forumom, da se sve važne stvari nalaze na jednom mjestu.
- Što se tiče foruma: Između svetlosti i tame, Krug svesti i mudrosti, Slikari,vajari,fotografi, Složeno na policama, Ponešto i za klince, ne bih ništa mjenjala, jer su one strukturno i tematski povezane u jednu cjelinu koje se ne trebaju razdvajati.
- Ostale forume trebalo bi raspodjeliti u odgovarajuće forume, kao npr. sve što se tiče Facebooka, vaših privatnih fotografija, foruma nešto za poklon i slično, staviti u jedan forum.
- Dio foruma gdje se postavljaju autorski radovi, iskreno, smatram da ovaj dio foruma uopšte ne bi trebao biti dostupan gostima, ili ako već želite da tako bude, lijepo u određeni podforum označiti šta je dostupno gostima, a šta je ograničeno na članove foruma.
- Sam index foruma je predugačak, tako da bi ove stvari riješile i pitanje toga, a i pitanje preglednosti i snalaženja i članova i gostiju.
- Svi ovi gadgeti sa desne strane, proširuju sam forum, pa ne znam da li ste razmišljali o portalu foruma, gdje bi se sve ove stvari nalazile, a postoji i još mnogo gadgeta, što se tiče astrologije, raznih citata, i tako dalje...

Ovo su neki od mojih prijedloga, nadam se da ništa ne zamjerate. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   18/1/2014, 4:04 pm

Ne, naprotiv, neki miks cemo napraviti.

Najda M.

Ženski

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   18/1/2014, 4:53 pm

I moja reakcija je bila na prvi link u prvom postu teme...Tako da MaryJane oprosti...

Ali...kako god...opet sam protiv šljokica, zvezdica, zvezdane prašine i sl...

Naslovna strana nije loša...(mislim na fotku, ali bez zvezda) i ne bi bilo loše malo promeniti tu oko naslovnice nešto...ali ništa previše radikalno...

A ipak ne bih dirala previše što se tiče panela i pozadine...

Treba neizostavno da sačuvamo posebnost ovog mesta, a sigurna sam da nisam jedina koja misli da je posebno...

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
MaryJane

Ženski

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   18/1/2014, 5:43 pm

Draga gospođo Najda, nemam Vam šta oprostiti!
Samo... Nisam se nadala tolikom nerazumjevanju. Ovo mjesto ne može izgubiti svoju posebnost promjenom par sličica i boja, nego samo može biti oku ugodnije i samim tim još posebnije.

Gospodine Zorane, ponovo pogledajte test forum, promjenila sam ikonice za kategorije i forume, kao i kada uđete u podforum, možete vidjeti ikonice za poruke, pa javite da li odgovaraju.

Upućeno svim članovima:

Ne želim da vam "otmem" ono što ste godinama gradili, samo sam htjela pomoći. Možda je to do moje emotivne prirode, ali ako sam narušila vaš red i mir na forumu, lako mogu da se odjavim i više ne vratim. Prijavila sam se iz razloga što sam mislila da na ovakvom mjestu se skupljaju umjetnici koji razumiju i vizuelnu, kao što razumiju i pisanu ljepotu. Ali, izgled foruma, fotografije, boje i ostalo više nisu ni bitne. Bitno je to, što je u istu ruku i razočaravajuće, da se više diskutovalo o ovoj temi, nego, dajem banalan primjer, autorskim radovima. Sama sam postavila par radova, i naravno da očekujem vaša stručna i iskusna mišljenja, kritike ili čak pohvale. Ne znam više stvarno ni šta bih rekla, dođoh sa prijateljskim stavom, a trenutno se osjećam ugroženo. Ne želim da mi zamjerite, ipak, ja sam, naspram vas, samo dijete, ali se nadam da ćete me razumjeti. Srdačan pozdrav!

hepi 
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Ženski

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   18/1/2014, 7:51 pm

Draga MaryJane,

Očigledno nisi dobro pročitala šta sam u postu napisala. Ne razumem kako iznosenje nečijeg stava bez i trunke ataka na tvoju ličnost smatraš nerazumevanjem...u pitanju je samo različitost tvoja i moja u ,,svidjanju,, nečega...

Samo sam iznela svoje mišljenje koje niko, ama baš niko ne mora da uvaži...
još i spomenula da ne bi bilo loše nešto promeniti, pa da mi se svidja fotka za naslovnicu ali bez zvezda...i u čemu je onda toliki problem i toliko nerazumevanje...?

Uostalom...ja sam ovde član ( moderator) , forum nije moj...tu je administrator i na njemu je svaka dalja odluka.

Ne vidim razlog za svoje pravdanje , ali hajde, neka...., i mada sam starija od tebe...reći ću ti izvini ako sam te svojim mišljenjem povredila.

A čitam sve postavke...i te kako čitam...kada nadjem vremena...Pročitaću i tvoje...naravno, samo da znaš, pisanje mi je hobi i nisam stručnjak u istom... hepi 

Najda M.  
Nazad na vrh Ići dole
tisina snega

Ženski
Broj poruka : 1166
Godina : 25
Datum upisa : 16.02.2012

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   18/1/2014, 8:01 pm

Što se mene tiče, ja ništa ne bih menjala u vezi izgleda foruma,
jer kao što su i drugi rekli, ovo je nama koji ovde pišemo i stvaramo
naš drugi dom.. Ovde se opuštamo, družimo, i dajemo celi sebe..

A što se tiče neke preorganizacije tu bih se možda za nešto složila..
ali izgled nikako..
Drugima koji dođu ovde je možda mračan i nije nešto na šta su oni inače navikli,
ali mislim da je nama koji smo duže tu baš po meri!
Nazad na vrh Ići dole
MaryJane

Ženski

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   18/1/2014, 8:18 pm

Najda M. ::
Draga MaryJane,

Očigledno nisi dobro pročitala šta sam u postu napisala. Ne razumem kako iznosenje nečijeg stava bez i trunke ataka na tvoju ličnost smatraš nerazumevanjem...u pitanju je samo različitost tvoja i moja u ,,svidjanju,, nečega...

Samo sam iznela svoje mišljenje koje niko, ama baš niko ne mora da uvaži...
još i spomenula da ne bi bilo loše nešto promeniti, pa da mi se svidja fotka za naslovnicu ali bez zvezda...i u čemu je onda toliki problem i toliko nerazumevanje...?

Uostalom...ja sam ovde član ( moderator) , forum nije moj...tu je administrator i na njemu je svaka dalja odluka.

Ne vidim razlog za svoje pravdanje , ali hajde, neka...., i mada sam starija od tebe...reći ću ti izvini ako sam te svojim mišljenjem povredila.

A čitam sve postavke...i te kako čitam...kada nadjem vremena...Pročitaću i tvoje...naravno, samo da znaš, pisanje mi je hobi i nisam stručnjak u istom... hepi 

Ni u jednom trenutku nisam rekla da ste lično uvrijedili mene, i što Vi kažete stvarno je Vaš post bez "ataka na moju ličnost", pa naravno, ni ne znate me lično, sve ja Vas shvatam, ali mislila sam na nerazumjevanje što se tiče nekih sitnica, za koje Vi možda mislite da bi promjenile nešto na gore, a ustvari nije tako, kada bi samo "probali" vidjeli bi da bi i Vama bilo bolje.

P.S. Zvjezdice su tu i na forumu postoji kategorija koja se bavi i astrologijom. Ako Mjesec može biti tu, ne vidim zašto ne bi i zvjezdice. To je diskriminacija nebeskih tijela! (šala mala) Smile

Tišina snega:
Čak je i moj prijedlog mračan, ali okej. Sitnice su u pitanju, koje, kada se sve pogleda, donose mnogo toga lijepog... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MaryJane

Ženski

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   18/1/2014, 8:21 pm

Predajem se, neću više ni da Vas ubjeđujem, vidim da je uzaludno! Nadam se da ništa ne zamjerate, ali ja i dalje ne razumijem toliku tvrdoglavost većine članova. Ipak, poštujem starije, i valjda ću se uspjeti snaći na forumu, pronaći svoje mjesto i prihvatanje ostatka tima... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Ženski

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   18/1/2014, 8:28 pm

Prihvaćena si ti od svih, kao i svi novi članovi...uključenje u diskusiju i sučeljavanje stavova nije jednako odbacivanju.

Nisam negativno komentarisala sve predloge, tako da je na administratoru da radi šta misli da treba.

Pozdrav i još jednom, dobro nam došla...

Najda M.  

Poslednji izmenio Najda M. dana 18/1/2014, 8:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
MaryJane

Ženski

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   18/1/2014, 8:54 pm

Ni u jednom trenutku ne želim da nekome ko je ovdje godinama, pokvarim užitak dolaska na sajt, samo zbog moje promjene. Tu sam najmlađa, na meni je da se prilagodim, pa kakav, takav bio.

Pa do sada, koliko se upoznajem sa forumom, vidim dosta sličnosti, samo se nadam većoj aktivnosti!
Velika srca za Vas!

hepi hepi hepi 
Nazad na vrh Ići dole
Džudi

Broj poruka : 17
Godina : 45

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 12:45 am

Možda su neke male promene potrebne, vizualne ali i raspored pdf-ova.

Ja imam i neka pitanja, ali postaviću ih u drugoj temi, ovde se radi o promeni izgleda foruma.
Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljivi Sanjar

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 7:22 am

MaryJane, немам ништа лично против тебе. Али што се тиче изгледа форума, сматрам оваj изглед савршеним, на коjи смо се већ толико навикли током година. "Боље jе наjвећи неприjатељ добром")

Muški
Broj poruka : 291
Datum upisa : 16.01.2013

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 8:52 am

JA OVDE NISTA NE BI DIRAO  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Nostromo

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 8:58 am

MISLIM ..STA ?, TREBA DA STAVIMO ZVEZDICE ,KUCICE,MACICE ,MALO DA DODAMO ROZE,ZUTE I OSTALE SVETLE BOJICE PA DA NAPRAVIMO PRAVU MALU SARENICU ZA DECU ,AJD MOGLI BI DA PROMENIMO I IME PA DA SE ZOVE "NASA MALA SARENICA "  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 8:59 am

Ovako sam resio ... probracu neku fotografiju pa je dati da se obradi, naravno od svojih fotografija, promenicemo naslovnu. Neke teme iz gornjeg dela cemo pripojiti, u pravu je tu Meri. Neke cemo prebaciti gore, neke dole. Ove koje su skrivene ostaju skrivene a ostale javne. Sama javnost je i autorizacija teksta ili pesme. Ako bih zakljucao, imao bi masu nekih koji bi da vide a onda opet imamo kradju, prepisivanje i to tako.

Masada
Administrator

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 9:05 am

Nostromo, nije Meri nista lose mislila, ja sam pogresan link dao, pobriso i vise no sto treba kada sam spajao link jer je platforma uvela pravilo nema linkova desetak dana za nove clanove. Kozmeticke promene su neophodne, tu je u pravu. Ostalo ostaje ko struktura i hijerarhija tema kao i do sada.

Nostromo

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 9:12 am

MENI SE SVIDJA SVE OVAKO KAKO JESTE ,TO JE MOJE MISLJENJE .A ISTO TAKO I DRUGI IMAJU PRAVO NA SVOJE MISLJENJE...DEMOKRATIJA  Very Happy ,NISAM NIKOGA IMENOVAO ,NITI SAM KOGA UVREDIO, JEDNOSTAVNO SAM REKAO ONO STO MISLIM.
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 9:30 am

Demokratija je donekle samo ovde ... Cak i da nikoga nisam nista pitao, mogao sam sve sam urediti mo Merinom predlogu. Malanje sobe ne menja nista strasno u sobi. Mi cemo malo omalati kucu i promeniti plakat na gostionici.

Nostromo

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 9:37 am

ONDA MALAJ  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 11:30 am

Malo sam malao ... dosta za danas, crveno u kalendi

Nepopravljivi Sanjar

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 11:56 am

Нисам против неких козметичких промена, само не бих мењао насловни плакат. Јако не свиђа ми се ова идеја(
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Ženski
Broj poruka : 57863
Godina : 41
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 1:11 pm

I ja sam za promene,ali da budu diskretne.Totalno sam se za ove  godine ovde provedene navikla,a inace sam bila najveci pristalica  na pocetku da se mnogo toga ovde izmeni.

http://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded

Poslednji izmenio Beskraj dana 19/1/2014, 2:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Džudi

Broj poruka : 17
Godina : 45

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 1:38 pm

Ne znam da li je do mog računara, ali naslovna stranica mi je sada jako razvučena.

PS. Sada je bolje.

Poslednji izmenio Džudi dana 19/1/2014, 1:40 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
My Name is Nobody

Muški
Broj poruka : 940
Humor : big happy
Datum upisa : 15.07.2010

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 1:55 pm

ova slika mi se uopste ne svidja... Shocked mislim na lampione ..to je mje misljenje...jesam za promene..
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Ženski
Broj poruka : 57863
Godina : 41
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 2:02 pm

Ni meni,ako postoji demokratija  misljenja.

http://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded

Poslednji izmenio Beskraj dana 19/1/2014, 8:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 2:08 pm

Ни мени скроз, ал, чекам одобрење за једну сличку па ако га добијем иде она. Ако не добијем, наћу неку па ћу заменити, док модел не приздрави па док не ... дуго објашњење.

My Name is Nobody

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 2:14 pm

ova je jos gora  Shocked 
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 2:19 pm

То су викали и за ону која је стајала до данас горе па су се навикли.

My Name is Nobody

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 2:25 pm

meni slika deluje da je ovo slikano iz stana   i kroz zatvoren prozor..gde se vidi deo unutrasnjosti stana i kuca napolju...plus sto nije cista slika..i mislim da nije za forum..opet to je misljenje moje...
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 2:28 pm

Сликана је са улице у фичка, обзиром да је кроз стакло, така је кака је.

My Name is Nobody

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 2:32 pm

pretpostavljam da je i ovo tvoja fotografija...???
ako vec psotoji tema imamo prava da kazemo svoje misljenje...

naziv forum a je ljubav smrt snovi..takva slika i treba da oslikava..te reci...odnosno forum...

ako je do crnila morbidnosti postavi onda sliku neke sahrane groba ili sta vec... lol! 
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 2:36 pm

Моја је. Имате право, но, шта ћу одабрати ... зависи од мене. Имам једну са земунског, баш одговара ал ... хард мио је тај негде у стану а како се ради несто, не знам у којој је гомили ... па ... Морбидну и тражим, по називу форума.

Demonchild

Ženski
Broj poruka : 536
Godina : 31
Datum upisa : 07.08.2013

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 2:36 pm

Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljivi Sanjar

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 2:38 pm

Слике су г...о. Девоjка у ружичастом jе била наjбоља.

Ženski
Broj poruka : 536
Godina : 31
Datum upisa : 07.08.2013

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 2:41 pm

Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 2:42 pm

У ружичастом девојка ?

Nepopravljivi Sanjar

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 3:02 pm

Она слика са девојком у дугој ружичастој хаљини која је била лице овог форума.

Administrator

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 3:12 pm

Kod mene je crvenkasta.

Poslednji izmenio Zoran J. Matić dana 19/1/2014, 3:18 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Masada
Administrator

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 3:15 pm

Ne gledajte gore i sve ok Smile

Masada
Administrator

Muški

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   19/1/2014, 3:19 pm

Stavicu neku jos goru.

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: MaryJane, predlog   

Nazad na vrh Ići dole

MaryJane, predlog
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Magistrat - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Pitanja u vezi foruma-
Skoči na: