LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Delite | 

UREDNIK ČASOPISA ANONIMNA POEZIJA

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
lekicb

Muški
Broj poruka : 5
Datum upisa : 16.02.2013

PočaljiNaslov: UREDNIK ČASOPISA ANONIMNA POEZIJA   25/2/2013, 11:29 am

Ćao svima,

Grupa mladih enuzijasta je osnovala novi internet književni časopis "Anonimna Poezija" i udruženje građana sa istim nazivom. Časopis objavljuje poeziju neafirmisanih pesnika, odnosno svih onih koji pišu pesme i žele da ih objave. Poseti naš sajt i pošalji nam pesmu ili ostavi kritiku na neku objavljenu pesmu. Autor sa najviše pozitivnih kritika osvojiće novčanu nagradu. Klikni na: Anonimna Poezija

Takođe, kako je naš sajt još uvek u povoju, potrebni su nam ljudi koji bi nam svojim idejama i entuzijazmom pomogli u njegovom razvijanju. Ukoliko ti je ovo čime se bavimo blisko i imaš ideju kako da unaprediš naš časopis, možeš postati naš saradnik/ca.

Kontakt e mail je: lekic.bogdan@yahoo.com

Za pristup sajtu klikni na: www.poezija.in.rs
Nazad na vrh Ići dole
http://www.poezija.in.rs
gear

Muški
Broj poruka : 60
Humor : Born to write
Datum upisa : 20.05.2013

PočaljiNaslov: Re: UREDNIK ČASOPISA ANONIMNA POEZIJA   2/6/2013, 2:43 am

ovde sam zbog vas,zbog ljudi koji imaju reci ali ne znaju da ih upotrebe..verovatno ne znate da su reci naj jace oruzje , nije vam potrebna lepota ako znate sta da pricate..ako znate sta da kazete znacete i da napisete..reci umeju da zavedu da vas navedu na pogresna shvatanja ili drugacije namere od onog sto je napisano...reci mogu biti dvosmislene i nije dvosmislen onaj koji pise nego onaj koji tu informaciju pogresno protumaci...ponekad su reci na papiru vrednije od govora ..u tisini , reci na papiru i misli mogu da se premotaju i da bolje sagledate sta je neko hteo da vam kaze a niste ga razumeli..zar su usne jedine koje imaju nesto da nam kazu?
reci mogu da podstaknu ratove reci mogu da ljubav sacuvaju i da je uniste...tu sam da vam otvorim oci... da na zivot pogledate malo drugacije da obratite paznju na mastu koju ste izgubili..tu sam da vam otvorim nove rane a da zacelim stare..tu sam da vam nanesem bol..da vas nasmejem i rastuzim da vam odagnam brige i nametnem nove,tu sam za sve one koji imaju sta da kazu a sve vreme cute..ja sam onaj koji sve zna a nista ne zna ja sam pisac koji zeli da prospe reci u vase oci..da i vi progledate i zavirite u nesto novo i ne istrazeno..pogledajte se u ogledalo ,sta ce ostati iza vas ako ne ono sto ste napisali za zivota..slike ,misli,stvari,ljudi sve se zaboravlja jer vreme je gumica...samo reci ostaju njih niko ne moze da unisti
Nazad na vrh Ići dole

UREDNIK ČASOPISA ANONIMNA POEZIJA
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ANONIMNA POEZIJA; novi elektronski književni časopis za poeziju
» Nerimovana poezija
» Proza vs poezija
» HAIKU POEZIJA
» Kineska poezija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Magistrat - piše se i čita u temama ispod naslovne :: Predlozi, kritike ovoga ovde sadržanog-
Skoči na: