LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Share | 

Gosti i statistika foruma

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Beskraj

Ženski
Broj poruka : 90374
Godina : 40
Humor : Uvek nasmejana
Datum upisa : 20.03.2009

PočaljiNaslov: Gosti i statistika foruma    17/11/2012, 8:23 pm

Ono sto svako od nas primecuje na ovom forumu su gosti,kojih je nekada manje nekada vise.
Mnogi znaju za nas forum.
Sta mislite sta gosti rade na nasem forumu???
Citaju sta pisemo,gledaju klipove,kopiraju nam teme i slike...
Sta vi mislite,sta rade???

http://www.youtube.com/watch?v=XoaSOYGedjg&feature=player_embedded
Nazad na vrh Ići dole
Tool

Ženski
Broj poruka : 3300
Datum upisa : 25.10.2012

PočaljiNaslov: Re: Gosti i statistika foruma    17/11/2012, 8:47 pm

Mislim da bi trebali da namestite da gosti ne mogu citati nasa autorska dela

Nazad na vrh Ići dole
http://poezija.6forum.info/
Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Gosti i statistika foruma    17/11/2012, 8:51 pm

Razmisljali smo o tome,ali taj isti gost moze da se uclani i da iskopira sta god pozeli.Koliko ovde ima samo clanova koji se uclane i nikada se vise ne pojave.Ne samo ovde nego i na svim ostalim forumima.Stalno sam se pitala a cemu to sluzi?

Nazad na vrh Ići dole
Tool

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Gosti i statistika foruma    17/11/2012, 8:55 pm

Beskraj ::
Razmisljali smo o tome,ali taj isti gost moze da se uclani i da iskopira sta god pozeli.Koliko ovde ima samo clanova koji se uclane i nikada se vise ne pojave.Ne samo ovde nego i na svim ostalim forumima.Stalno sam se pitala a cemu to sluzi?
Ni ja to ne razumem...svi se registruju,a onda posle nece ni jednu jedinu porukicu da napisu...bezveze.verovatno to rade zbog neke koristi za njih... Crying or Very sad eno gledam,tamo u onoj temi novi clanovi,niko nece da se predstavi...

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Gosti i statistika foruma    17/11/2012, 8:58 pm

Bilo bi jako lepo da hoce da se druze sa nama,ionako nas verovatno vec poznaju.Al verovatno nemaju hrabrosti.Mada svakog gosta jedan dan je dosta. Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
Tool

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Gosti i statistika foruma    17/11/2012, 9:20 pm

Bilo bi jako lepo da hoce da se druze sa nama,ionako nas verovatno vec poznaju.Al verovatno nemaju hrabrosti.Mada svakog gosta jedan dan je dosta. Very Happy
Na ovaj forum dolaze uglavnom starije generacije,koje nisu bas sveznajuce sto se tice koriscenje interneta.Primera radi,moj cale ne zna ni da upali kompjuter.Kad sam mu rekla da mora da se registruje na jedan sajt,samo je odmahnuo rukom i rekao kako je to komplikovano ...a o babama da ne pricam Evil or Very Mad

Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Gosti i statistika foruma    17/11/2012, 9:24 pm

Ha...ha...sada si me slatko nasmejala u tvojim godinama i one sa 40 su za mene bile babe.

Nazad na vrh Ići dole
Tool

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Gosti i statistika foruma    17/11/2012, 9:30 pm

Ha...ha...sada si me slatko nasmejala u tvojim godinama i one sa 40 su za mene bile babe.
ja pricam za one sa 70 Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
PlitkaPoezija

Muški
Broj poruka : 1255
Godina : 24
Datum upisa : 25.07.2012

PočaljiNaslov: Re: Gosti i statistika foruma    17/11/2012, 10:23 pm

Možda su i one sa 40 ranije bile babe ,ali danas se samo pravim babama može istolerisati informatička nepismenost . Vjerujem da je malo onih osoba sa 40-ak godina koje nisu baš najbolje upoznate sa radom na računaru .

Što se tiče gostiju , Bog će znati šta oni ovdje rade . Vjerovatno da ima i onih koji su tu tek da čitaju šta pišu članovi ovog foruma , neki su slučajno zalutali tu , neki ... neki rade nešto drugo , ali teško je uticati da se forum zaštiti od običnih prolaznika . Nije problem nikome danas registrovati se , a potom ne biti aktivan član na forumu , sve zarad čitanja postova na istom (kako ste i vi ranije naveli) , tako da je sprečavanje vidljivosti pojedinih dijelova foruma gostima - bespotrebno!

donosi li i ona sreću ?!
U ovom svijetu ,
plastičnom !

PlitkaPoezija
Nazad na vrh Ići dole
Zar ptica

Ženski
Broj poruka : 21269
Godina : 41
Humor : Mama,sta znaci NORMALNO? To je program na ves masini ,duso.
Datum upisa : 24.11.2010

PočaljiNaslov: Re: Gosti i statistika foruma    1/12/2012, 8:49 am

Citam bas sad sta ste pisali i svi ste donekle u pravu.Ima onih koje privuce ova tama pa kad udju iz ciste radoznalosti ,gledaju sta to mi pisemo ,sta radimo,kakve slike kacimo...Ima puno mladje generacije koja ide na lektiru,mnogo njih misli da ce tek tako da dobije gotov rad,analizu ,pomoc...Ima onih koji citaju ozbiljne stvari,informisu se..u principu sta god da ukucas na googlu ovo bude jedan od prvih sajtova na kojima mogu naci zeljenu informaciju.Sveobuhvatni smo,autorska dela su svakako ona koja nas cine posebnim sajtom ,al se ne moze zanemariti nas doprinos u ostalim kategorijama iz domena kulture,istorije,velikih licnosti nauke,pisaca ...Apsolutna informacijska znatizelja se moze definitivno utoliti bas na ovom sajtu,iskljucujuci politicku,i cini mi se jedinu.

Druga strana ovog sajta je njegova misticnost,mozda ovo nije objektivno,vec moje licno misljenje,ali definitivno postoji jedna doza carolije koja kruzi i privlaci one koji zele da budu privuceni.

Postoje jos i oni gosti,verovatno,koji prate ali tajno nekog od nas,licno...u to smo se doduse vise puta uverili:)necu sad da pominjem,ko, sta i gde,ali i oni su dobrodosli..uvek.

Postoje i copy-paste,inovatori:),njih je mozda najvise ali se itekako odaju posle,jer prosto vise nije moguce sakriti tako nesto...Kompjuterska i informaciona tehnologija se svakim danom sve vise i bolje razbuktava i siri,pristupacna sirokim masama,tako da slaba im vajda od pokusaja kradje.

Tako ..to su neki gosti ja verujem, i evo pozivam ih da dodju da se uclane i postanu i oni deo naseg "sveta"...Lepo je biti otvoren i druziti se sa ljudima! Very Happy

http://www.youtube.com/playlist?list=PL9829182DD3887760&feature=plcp

Opijam se dragi ali pijanica nisam....
Nazad na vrh Ići dole
http://lenka98.blogspot.com/
Desert Thorn

Muški
Broj poruka : 130
Godina : 29
Datum upisa : 01.08.2011

PočaljiNaslov: Re: Gosti i statistika foruma    1/12/2012, 11:23 am

"nas doprinos u ostalim kategorijama iz domena kulture,istorije,velikih licnosti nauke,pisaca ...Apsolutna informacijska znatizelja se moze definitivno utoliti bas na ovom sajtu,iskljucujuci politicku,i cini mi se jedinu.

Druga strana ovog sajta je njegova misticnost,mozda ovo nije objektivno,vec moje licno misljenje,ali definitivno postoji jedna doza carolije koja kruzi i privlaci one koji zele da budu privuceni."

Vau Very Happy apsolutna informacijska znantiželja i mističnost. Šta čovjek može više da poželi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Beskraj

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Gosti i statistika foruma    1/12/2012, 3:07 pm

Dodala bi jos nesto ovde apropo gostima a to je da postoji par foruma koji su od skoro otvoreni a ima i onih starijih koji su bukvalno iskopirani sa svim mojim temama,fotografijama koje postavljam znaci skoro sve je preslikano.Kako sta stavim tako se i tamo nadje.Malo originalnosti nije na odmet.I ja kopiram dosta toga ali zaista se trudim da to nije sa foruma,znaci citam izvlacim i kombinujem sa samom temom kako bi bilo sto zanimljivije i opet dala neki svoj pecat i tom iskopiranom.Slazem se da ima dosta klinaca koji su ovde i zbog lektire i dosta toga moze da se izvuce ali kako Zarka rece bez citanja nema nista.

Nazad na vrh Ići dole
Tool

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Gosti i statistika foruma    20/12/2012, 8:08 pm

A zamisli ovu situaciju:Jedna zena,lupam,'60 godiste.Nema pojma o kompjuterima,zna samo ono malo sto su je deca naucila.I,sad ona na google pretrazivacu trazi nesto,i dospe na jedan clanak na ovom sajtu i ladne procita.A da je bilo zakljucano,ili da je pisalo ''samo registrovani korisnici mogu da citaju clanke'' ona bi pomislila ''ma,kakva bre registracija,kakva je ovo rabota,sta sve nece izmiliti'' i otice.Isto tako,postoje osobe koje ne znaju sta su forumi,iako imaju naloge na fejsu,twitteru isl.
Ovo su sve banalni primeri,ali dobro.A,na kraju krajeva,pa sta i ima veze ako ljuti citaju i ne registruju se?Vazno je da forum radi i ima aktivnih clanova Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Gosti i statistika foruma    

Nazad na vrh Ići dole

Gosti i statistika foruma
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pravilnik foruma
» Kako shvatate ime foruma?
» Dobro došli dragi gosti
» Može li se na internetu naći osoba za ozbiljnu vezu?
» Ostavite poklon nekome sa foruma...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Nešto kao zabava- piše se u temama ispod naslovne :: Igraonica-
Skoči na: