LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Delite | 

secanje na tebe

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Tugo mojih noci

Ženski
Broj poruka : 12
Godina : 25
Datum upisa : 22.08.2012

PočaljiNaslov: secanje na tebe   27/8/2012, 11:32 pm

I nocas te trazim u svakoj pesmi sto cujem na radiju sto tiho svira,u svakoj stvari sto dotaknem,iako to ne zelim.Radio…ko li ga je izmislio…Kad si tuzan nalazis se u svakoj pesmi,svakoj reci sto kao strela probada srce.. Slusam nasu pesmu I secam se kako si plakao kad sam ti od srca poklonila video koji sam nam napravila…odmah naviru secanja na poruke primljene od tebe.i ponovo se po ko zna koji put pitam da li je sve to bilo iskreno,ili cisto radi reda..da li su poljupci,zagrljaji I milovanja bila iskrena…I opet prokleta secanja.na tebe…na tvoj osmeh,oci,na dlanove za koje sam te uvek zezala a ti se pravio da se ljutis…imam osecaj da bih ih prepoznala uvek…mali,nezni,kao zenski…ali kad me zagrlis,nije to vise zenska ruka,vec ruka pravog muskarca…volela sam da me grlis.samo bih se tada osecala sigurno.samo bih tada mogla da zatvorim oci I jednostavno da ne mislim ni o cemu.znala sam da si pored mene I da me stitis od svega…sada,kad vise nisi moj,sve je to nestalo…bojim se..nisam siurna cega,ali osecam strah.i sa tobom je otisao deo mene…poneo si moje srce,da ne mogu vise da volim…kao da si znao da ja vise nikoga kao tebe voleti necu…da ces uvek ti biti moja slaba tacka,moja Ahilova peta. Zelela bih da znam da li I ti mislis na mene kao I ja na tebe,I da li me zelis pored sebe. Zamolila sam ljude oko sebe da te ne spominju,bolis me…kad te spomenu kao da mi se hiljadu bodeza zabode na levu stranu,gde je nekad moje srce kucalo za tebe …samo secanje na nas mi daje snagu da preguram sledeci dan…iznova I iznova… razdire me ovo osecanje samoce I tuge….samo nisam sigurna dokle cu izdrzati….

Poslednji izmenio Tugo mojih noci dana 19/12/2012, 5:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Tugo mojih noci

Ženski

PočaljiNaslov: Re: secanje na tebe   30/8/2012, 10:42 pm

Opet noćima sanjam neke neostvarive snove. Jutra tada postaju besmislena, jer je samo moja strana kreveta topla. I onda, kao zombi, odrađujem jutarnje rituale, sa beskrajnom željom da sudeluješ u njima. Nekada jedva dočekana kafa sada je samo jutarnja doza pokretačke snage, nije više trenutak koji imam samo za sebe, vakuum mojih misli, mlečna staza maštanja...Nekako mi se javljaju misli o tome kako postajem svesna da smo možda nemogući i da nikada nećemo biti ostvareni, onako do kraja. I tada mi na pamet padne kako smo nekada poricali naše postojanje kad bi ljudi pomislili da smo "legalni par", no to više ne činimo...Oboje smo to primetili. Puštamo da nas doživljavaju takve kakvi jesmo i više nam ne smeta. Sam si rekao da nam tako očigledno paše... I, dušo, svakog se jutra setim te rečenice i opet se u meni rodi nada i podsticaj da i ovaj dan izguram do kraja. Samo s tobom u mislima.A i ti ne zaboravljaš da sam ti se obećala, da si poslednji u mom životu, makar na tebe čekala do kraja, da sam tvoja do poslednjeg daha...Volim te, tugo mojih noći...
Nazad na vrh Ići dole
Tugo mojih noci

Ženski

PočaljiNaslov: Re: secanje na tebe   30/8/2012, 10:43 pm

Stojimo jedno pokraj drugog….Tvoj dlan miluje mi lice….Stišćem se još više uz tebe….Grliš me svojim toplim rukama…Naslanjam glavu na tvoje grudi….Podižeš mi glavu i utiskuješ mi poljubac…Gledaš me duboko u oči….Tvoje ruke miluju moje telo…Naslanjaš me na zid….Stišćeš se uz mene….Ljubiš mi vrat….Glasnije dišem…..Gubim se od tvojih dodira i poljubaca….Kao da lebdim…Hvataš me za guzu….znaš da to volim…Smeškaš mi se…Nemoćna sam od tvoje težine….Rukama prelaziš preko moga stomaka…Grickaš me za uho…šapćeš mi slatke reči….Zaustavljaš ruke na mojim grudima….Zatvaram oči…prepuštam ti se….Bacaš se na moj vrat….Spuštaš glavu do mojih grudi….Nasloniš je i osluškuješ moje srce koje ubrzano kuca….Osjetiš da se bojim…Čvrsto me zagrliš i prišapćeš da me jako voliš…Podigneš me….Odneseš do kreveta…Nastavljaš sa poljupcima….Strast nas preplavljuje…Ludimo od želje….Trebamo jedno drugog…Bodrimo se pogledima….Strast se još više rasplamsava….Volim te….Voliš me…Duboko u noć….
Nazad na vrh Ići dole
Tugo mojih noci

Ženski

PočaljiNaslov: Re: secanje na tebe   30/8/2012, 10:43 pm

Zaljubila sam se u tvoju hrabrost, tvoju iskrenost, i tvoje strastveno samopoštovanje. I to su stvari u koje verujem, čak i kad bi ceo svet u tebe sumnjao. Volim te, i to je početak svega...Volim da osetim po sebi tvoj miris...miris tvoga tela kao moj omiljeni jutarnji parfem.Volim kada svoje nokte duboko zariješ u moja ledja,dok se mazno pribijaš uz mene.Volim tvoje poljupce koje ostavljas svuda po meni dok se u plamenu ljubavi pretvaraš u najlepsi cvet.Ti koji si celoga zivota upregnut u zanosu gresnog snevanja dovodis me do buncanja,do ludila.Samo ti me dovodis do onog samog vrhunca.Gde nema zablude,gde nema gresaka.Samo ja i ti...goli bez srama,bez stida vreli...strasni i bez puno govora.Samo predaja.Ja i ti i nasa tela,gde nema pogleda nema porazenog i nema pobednika.Jednaki smo u ovoj slobodi strasti i naseg greha.Uzivam u ovim trenucima kada miris slece na moju kozu...osecam jos toplotu tvojih prstiju.....
Nazad na vrh Ići dole
Tugo mojih noci

Ženski

PočaljiNaslov: Re: secanje na tebe   4/9/2012, 11:54 pm

Ne budite me!Tako vam Boga nemojte...
U snu sam sam njim,u snu sam njegova...
Cutite!Prazne su vam reci.
Utehu ne trebam,nit' price o sreci.
Odlazite!Ne trebam nikog.
Kad on nije tu hocu da spavam,
da ga trazim u snovima...
Nazad na vrh Ići dole
Tugo mojih noci

Ženski

PočaljiNaslov: Re: secanje na tebe   22/9/2012, 6:37 pm

-Ne vredi-rekla mi je jedna draga osoba.
-Znam da ne vredi,naravno da ne vredi-odgovorih joj-no lako je reći!Lako je reći no kako se uspavati misleći na njega dok ti se vruce suze slevaju niz obraze,kako se buditi i shvatiti da je to stvarnost?Kako ga gledati svakog Božijeg dana s drugom kako joj upućuje onaj savršen osmeh,tako lep onaj upućen baš tebi onako najiskreniji.Kako posmatrati ta ledena oka dva kako posmatraju drugu,kada su meni sve?Kako uopste živeti u mojoj koži?-Ni jedna od nas nije znala odgovor,samo sam znala da je on za mene nešto sveto,nešto zabranjeno,ne dostižno...
Nazad na vrh Ići dole
Tugo mojih noci

Ženski

PočaljiNaslov: Re: secanje na tebe   22/9/2012, 6:38 pm

Iz kog sveta dolazis ,zasto nisi kao svi drugi muskarci ,koji prodju kao sene, cija se ni imena ne pamte, ciji se dodiri usana zaborave s prvim jutrom.....??.......Iz koje si ti ljubavi, iz koje knjige, iz kog romana, kada mi tako bez ikakvog plana srce lomis na delove i noci mi pretvaras u dane......??......Koji si ti muskarac kada mi pola zivota u tebe stane...... zbog kojeg zalim sve ono sto prebrzo ide,sto su jeseni blize i sto mi se suze vide prvi put......??.....Jedino si ti s neba mogao doci, jer druge puteve ne znam, i na njima sam s drugima bila sama.......Iz kojeg si sveta, iz kojeg cveta nosis taj miris....??
Nazad na vrh Ići dole
Tugo mojih noci

Ženski

PočaljiNaslov: Re: secanje na tebe   8/11/2012, 11:29 pm

zamisli... kako je lako...
voleti tako,bez veze...
k'o što ja volim sad.
sklopiš mozaik od slika
i reči u tvojoj glavi..
od poznatog lika...
i.. budeš sretan tad.
ili..pustiš...u duši,
da ti mastilo neko
našvrlja lik, tebi drag.
kao u dubokom snegu
kad srna plaha
ostavi svoj plašljivi trag...
..i ne znaš, dal' voliš...
il' želiš, da voliš...
a ne znaš, da znaš...
da ljubav je ..stvarnost,
ono što diraš...
i imaš...
i ljubiš..al' džaba ti sve...
što to znaš..
Nazad na vrh Ići dole
Tugo mojih noci

Ženski

PočaljiNaslov: Re: secanje na tebe   15/11/2012, 5:55 pm

''Da ne bih pisala njemu, pišem po ovim stranicama. Sve što bih rekla njemu kažem neznancima koji me možda i bolje razumiju. Rekla bih mu, da mogu, da mi još uvijek znači, da mi nedostaje naša ljubav preko žice, nedostaju mi njegovi pozivi puni čutanja i vreme kada uglavnom slušamo disanje jedno drugog. Nedostaje mi njegovo pjevanje i sve mi nedostaje, ali ne mogu mu to reći jer me ne bi razumio. Pa pišem vama - potpunim neznancima sa istim boljkama.''
Nazad na vrh Ići dole
Tugo mojih noci

Ženski

PočaljiNaslov: Re: secanje na tebe   25/12/2012, 10:38 pm

Decembar. Božić. Nisi sa mnom, nisi bio uz mene dok sam gledala prve pahulje snega. Neću se moći zagledati u tvoje zelene oči i reći 'Volim te'. I pitam se, čije sada usne ljubiš? Ko ima taj sjaj u očima kada te vidi? Ko se veseli zajedno s' tobom ovom Božiću? Sigurno ne ja. Jer, mi.. Mi nikada nismo imali ono nešto. A mogli smo, da si ti hteo. Samo da si hteo, mili.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: secanje na tebe   

Nazad na vrh Ići dole

secanje na tebe
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» secanje na tebe
» Ko sam ja bez tebe? Ko si ti bez mene?
» Nina Badric
» Dusko Trifunovic
» Bekstvo od realnosti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Poezija-
Skoči na: