LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Delite | 

nesto sasvim drugacije..

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
biskvit

Ženski
Broj poruka : 5
Godina : 33
Humor : veciti optimista.....
Datum upisa : 10.03.2012

PočaljiNaslov: nesto sasvim drugacije..   10/3/2012, 2:35 pm

1.Sinoc sam te opet videla.Kao i uvek bio si sa njom,drzao joj ruku i ljubio je,kao i mene nekada.Osecam slabost kada te vidim.Imas snagu da me okrenes protiv same sebe,da ti se prepustim i da sebe kaznjavam tako sto cu te opet pozeleti.Drugarice mi govore da ne mislim vise na tebe,da nadjem nekog drugog.Kao da je to lako.da pucnem prstima I da ti nestanes iz mog zivota.Priznajem da mi se u pocetku uopste nisi svidjao,bio si samo DOBAR DRUG,ali ona noc je u potpunosti promenila moj zivot.Uvek me pobedis kada te vidim.Kazu da se klin klinom izbija.Ti si meni nesvesno pomogao da zaboravim dugogodisnju simpatiju a ko ce meni pomoci da zaboravim tebe.PRVA ljubav zaborava nema.Rekao si mi da ti je drago da si mi bas ti prvi decko,sto si mi pomogao da savladam tremu prvog poljupca.Mozda mi se sada smejes zbog toga.Cula sam njene reci u koje je ona tako sigurna:”On mene voli”.LJUBAV-kako ta rec zvuci neobicno,cak lazno na tvojim usnama.Voleti znaci biti veran,a ti to nisi.Ili samo praktikujes-tudje sladje.Tako je biloi uvek ce biti.Ona je tvoja,a ti trazis druge kada nije sa tobom.Volela bih da si samo moj,ali to je nemoguca misija,jer ti ne umes da budes momak samo jedne devojke.Sutra je tvoj rodjendan.Svi sem mene ce biti tamo.Ja cu biti daleko ali u mislima blize nego sto mozes zamisliti.
2.Opet budis stare uspomene.Kao i tada,i posle 6 meseci zivi nada u meni.Izazivas me pogledom i opet palis.Kad sam cula da vise nisi sa njom, znala sam.Znala sam da cu opet osetiti ukus tvojih usana,miris tvog XL-a, Nisu te usne bile otrovne kao sto si rekao.Nedostajao si mi ovih 6 meseci.Moja luda strana savesi je proradila i slabe ocene su dokaz za to.Hodam kao zombi i vise neznam sta radim.Kada sam rekla da istu gresku ne pravim dva puta,pogresila sam.Sada je ona meni vratila istom merom,kao sto sam ja njoj uradila a samo si ti kriv za to.Stvaras mrznju izmedju dve devojke koje se cak i ne znaju,samo zato sto vole istu budalu-TEBE.
3.Mislila sam da nece biti nastavaka ali sam pogresila.Mislila sam da je ovo najpametniji potez koji sam napravila,a to je da te zaboravim I nadjem boljeg od tebe.Cula sam tvoje reci I sve mi je postalo kristalno jasno.”Sada ne zelim da imam posla sa decom I zelim ozbiljnu vezu.”I dobio si je dragi moj.I dete si dobio.Sa devojcicom koja je mladja od mene.Samo ponekad,u trenutcima dosade,uspomene mi prolete ispred ociju ali taj trenutak brzo prodje.Nista nije vazno,mada nicega nije ni bilo.Kao da se nista nije desilo-ne volim te vise.Kad bolje razmislim nisam te ni volela,to je bila samo decja zaslepljenost.Ti nastavi sa svojim zivotom jer to je bila samo luda noc.Reci da me ne volis I nista nemoj kriti,jer zasto gubiti vreme sa nekim koga nisi voleo,reci mi –budi iskren,to mi je najveca zelja,da umesto lazne ljubavi imam iskrenog prijatelja….
Nazad na vrh Ići dole

nesto sasvim drugacije..
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Jesu li svi ljudi lepi?, Sta je zapravo ''ono nesto''?
» Sumnjicavost , Jeste li skloni tome da vidite nesto sto ne postoji?
» [b]Nesto staro , nesto novo ,nesto plavo, nesto pozajmljeno[
» Šta vam krade dobro raspoloženje
» ZAŠTO BAŠ MI-SAMOSVIJEST O SAMOM SEBI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Naša autorska dela- piše se i čita u temama ispod naslovne :: Poezija-
Skoči na: