LJUBAV, SMRT I SNOVI

Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
LJUBAV, SMRT I SNOVI - Poezija, priče, dnevnici i jos po nešto
Tema "Za goste i putnike" - otvorena je za komentare virtuelnih putnika. Svi vi koji lutate netom ovde možete ostaviti svoja mišljenja o ovom forumu, postaviti pitanja ili napisati bilo šta.
Svi forumi su dostupni i bez registracionog naloga, ako ste kreativni, ako volite da pišete, dođite, ako ne, čitajte.
Molim one, koji misle da im je nešto ukradeno da se jave u temama koje su otvorene za goste i putnike, te kažu ko, šta i gde je kopirao njihovo.
Rubrika Erotikon je zaključana zbog dece i net manijaka, dozvolu za pristup tražite od administratora foruma !

Delite | 

Zasto smo zaludjenici vampirskih serija

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
jelena

Ženski
Broj poruka : 48
Godina : 25
Humor : uvek sam tuzna ne mogu napolje
Datum upisa : 20.11.2011

PočaljiNaslov: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija   21/11/2011, 3:22 pm

Sam naslov kaze:Zasto smo zaludjenici vampirskih serija.

Zasto pitam se?Ja isto gledam vampirsku seriju The Vampire Diarie i ja sam isto zaludjenik.Zbog toga mi je i sinula ova ideja.Sto puta sam se pitala sta me je privuklo kod njih,sta nas je privuklo.Dali je to njihov sexsi izgled,kosa,oci,bicepsi,krv ili nesto sasvim deseto.Ja neznam jos sta je mene privuklo ali nisam bas bila ljubitelj tih vampira prosto su mi se gadili,ne zbog krvi krvi se ne plasim uopste i da je uzivo vidim na drugome ali na sebi ne prosto ne.Sve je pocelo od onog filma Interview with a vampire (1976 god)gde igra Bret Pit i Tom Krus.Nadam de da znate o kom filmu govorim.Gledala sam ga svideo mi se film pa sam potrazila jos neki slican njemu gde sam na basala na jednu stranicu(CUCIRCA.COM).Tu se nalazile razne serije od 90210 do Weeds.Tu sam i pronasla seriju The Vampire Diaries pustila sam i pocela da premotavam posto mi nije bilo zanimljivo bas puno.Ali posle da pa sam gledala sve ispocetka prosto nisam docekala da dodje 2 sezona i sada ova treca to je to kako sam postala zaludjenik tih ledenih.Svi mi koji gledamo i koji smo zaludjenici vampirskih serija znamo da su izmisljeni likovi ali ipak nesto duboko u nama nas vuce da verujemo u to nepostojece.

I ako nisam jos otkrila sta nas privlaci da verujemo kod tih serija o vammpirima nadam se da cu uskoro saznati...

Ako ima neka greska u tekstu ili je nepotpun nezamerite ja sam ipak jos LAIK koji je poceo pre dve godine.
Nazad na vrh Ići dole
Moon Child

Ženski
Broj poruka : 1388
Datum upisa : 03.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija   30/12/2011, 9:55 pm

Ovako, odgledala sam par epizoda The Vampire Diaries i cini mi se da je okej, ali mi je dosadno sve to sa vampirima. Sve je pocelo od onog Twilight-a, posle su samo pocele da izlaze jedna po jedna, sto serija, sto knjiga. Primetila sam da devojke vise gledaju te "vampirske serije i filmove" nego momci, verovatno zato sto su to klasicne ljubavne price ispricane u nekoj gotik verziji. Ne gledam puno TV,ali sam citala dosta knjiga,u pocetku mi je bilo zanimljivo, ali sad su price pocele da se ponavljaju, sve su skoro iste i dosadilo mi je malo.
Nazad na vrh Ići dole
jelena

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija   31/10/2012, 2:56 pm

U pravu si
Nazad na vrh Ići dole
Tool

Ženski
Broj poruka : 2178
Datum upisa : 25.10.2012

PočaljiNaslov: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija   1/11/2012, 6:46 pm

Moon Child ::
Primetila sam da devojke vise gledaju te "vampirske serije i filmove" nego momci, verovatno zato sto su to klasicne ljubavne price ispricane u nekoj gotik verziji.
a verotavno gledaju i zato sto su zaludjene izgledom glumaca..kao moje drugarice,recimo... Evil or Very Mad

Nazad na vrh Ići dole
http://poezija.6forum.info/
VILA-VESTICA

Ženski
Broj poruka : 208
Godina : 43
Humor : a zivot je tako kratak...
Datum upisa : 05.10.2011

PočaljiNaslov: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija   1/11/2012, 6:52 pm

Iskreno devojke ja te serije ne gledam,pogledala sam jednu na brzaka i nije mi se svidela,mozda sam matora za takve serije,ja sam vise pristalica serija tipa SEKS I GRAD
Nazad na vrh Ići dole
Tool

Ženski
Broj poruka : 2178
Datum upisa : 25.10.2012

PočaljiNaslov: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija   1/11/2012, 7:09 pm

VILA-VESTICA ::
mozda sam matora za takve serije
nikad nije kasno... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://poezija.6forum.info/
jelena

Ženski

PočaljiNaslov: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija   4/11/2012, 11:43 am

Da videla sam cak i starije osobe da dolaze na konvencije da bi upoznali glumce
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Zasto smo zaludjenici vampirskih serija   

Nazad na vrh Ići dole

Zasto smo zaludjenici vampirskih serija
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zasto smo zaludjenici vampirskih serija
» Zasto zivimo kad iz zivota niko nije izasao ziv?
» Najbolja domaća serija...
» Zasto nam se cini da moc tame ima vecu snagu od svetla?
» Zasto sve sto je lepo ima kraj?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LJUBAV, SMRT I SNOVI :: Društvo, na neki drugačiji način- piše se u temama ispod naslovne :: Kratki traktati-
Skoči na: